نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ارتباط با پسر

1048
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط با پسر

سلام من دختری ۲۳ساله هستم.حدود یک ساله با پسری اشنا شدم از طریق خالم ک قرار هست با پدر ایشون ازدواج کنن،تو این یکسال کلا ۳بار دیدمش،چون تویک شهر نیستیم.خیلی پسر تنهایی بود و واقعا نیاز ب یک همزبون داشت،تو این یک سال خیلی کمکش کردم هم مالی هم عاطفی تا بخودش اومد و خ بهتر شد ولی اصلا شرایطش ب درد ازدواج با من نمیخورد،بهش گفتم تموم دیگه من نمی تونم ،اونم قبول کرد بعد دوماه برگشت گفت نمیتونم بدون تو بیا منو تنها نزار تو باید زن زندگیم باشی،من قبول نکردم،از این قضیه ۲۰ روز میگذره فهمیدم یه دختری شب میره پیشش خیلی بهم ریختم نمیدونم باید چ جوری با خودم کنار بیام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ارتباط با پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان نمایش پست ها
    اول اینکه دوستی عاطفی و جنسی پسر و دختر حرامه و کار بدی کردین
    دوم اگر شرایط ازدواج نداره پس نمیتونین باهاش ازدواج کنین
    سوم این اقا به این سرعت رفت سراغ یه دختر دیگه
    اگه واقعا عاشق شما بود ولتون نمیکرد و دنبال هیچ دختری نمیرفت
    من الان شرایط روحیم خ بده.ر استش من دوسش دارم الان واقعا نمیدونم چیکار کنم...البته پدر ایشون من و میشناسه،یعنی تقریبا همه خونوادش منو میشناسن..مطمئنم ی روز باز چشمم بهش میفته...پدرشون منو خ دوس دارن

3. کاربران زیر از الهه ع بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام متاسفانه کارتون از ریشه و از همون اول اشتباه بوده این همه ادم تو دنیا تنها هستن بدبختیای بزرگ دارن نمیدونم چرا تا یه ذره ناخون یه پسر کج میشه دخترا با کله میرن بهش کمک کنن.کمک به ایشون وظیفه شما نبوده!!!یه ذره منطقی فک کنید ادم کمک کسی میکنه که بعدا براش دردسر درست نشه واضح هست که طی این روند علاقه شکل میگیره و وابستگی ایجاد میشه تعجبم چرا اینو متوجه نشدید!!!شما حتی تکلیفت با خودت معلوم نیس از یه طرف میگی بهم نمیخوریم از یه طرفم میخوایید طرف فقط شما رو بخوادنمیشه که هم خدا هم خرما اونم به هر حال ادمه و وقتی شما نمیخواییدش حق داره یکی دیگه رو انتخاب کنه.به نظر من بیخیال بشید و به زندگیتون برسید.

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31065
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه ع نمایش پست ها
    سلام من دختری ۲۳ساله هستم.حدود یک ساله با پسری اشنا شدم از طریق خالم ک قرار هست با پدر ایشون ازدواج کنن،تو این یکسال کلا ۳بار دیدمش،چون تویک شهر نیستیم.خیلی پسر تنهایی بود و واقعا نیاز ب یک همزبون داشت،تو این یک سال خیلی کمکش کردم هم مالی هم عاطفی تا بخودش اومد و خ بهتر شد ولی اصلا شرایطش ب درد ازدواج با من نمیخورد،بهش گفتم تموم دیگه من نمی تونم ،اونم قبول کرد بعد دوماه برگشت گفت نمیتونم بدون تو بیا منو تنها نزار تو باید زن زندگیم باشی،من قبول نکردم،از این قضیه ۲۰ روز میگذره فهمیدم یه دختری شب میره پیشش خیلی بهم ریختم نمیدونم باید چ جوری با خودم کنار بیام
    سلام دوست عزیزم. مطمين باشید اون شما رو نمیخواد. اون اقا همانطوری که توانسته 2ماه بدون شما باشه پس شما رو نمیخواد و یک چیز دیگه ای که در شما وجود داره رو میخواد. بگردید ببینید چی دارین شاید بابت کمک های قیبیلتون دوباره میخواد ازتون کمک بگیره. اقایون خیلی خوب بلدند نقش بازی کنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)